Współpraca

Poznaj proces tworzenia FlyParku!

Projektowanie FlyParku rozpoczyna się już na etapie kreowania Twojego biznesu. Nasi partnerzy otrzymują gotowy przepis na stworzenie w pełni wyposażonego i przystosowanego parku rozrywki, który zostanie zbudowany na podstawie wizji klienta, dogłębnej analizy rynku oraz naszego doświadczenia. Co więcej, gwarantujemy wsparcie merytoryczne, które jest niezbędne w przypadku zarządzania FlyParkiem.
#1 KONTAKT
Jeśli jesteś zainteresowany otworzeniem własnego FlyParku – skontaktuj się z nami! Omówimy możliwości współpracy, zapoznamy Cię z naszymi realizacjami oraz wyjaśnimy wszelkie kwestie związane z tworzeniem i prowadzeniem tego biznesu. Na tym etapie omówimy także kwestie dotyczące potencjalnej lokalizacji franczyzy.
#2 LIST INTENCYJNY
Po omówieniu kwestii związanych z prowadzeniem własnego FlyParku, kolejnym etapem naszej współpracy jest podpisanie listu intencyjnego oraz zapoznanie naszych klientów z wszelkimi kwestiami dotyczącymi kolejnych etapów współpracy.
#3 ANALIZA I PROJEKTOWANIE
Następnym krokiem przy tworzeniu przestrzeni do latania będzie etap dokładnej analizy lokalnego rynku, miejsca oraz jego możliwości. Jest to niezbędne działanie przy doborze atrakcji odpowiadającym oczekiwaniom klientów, które przełoży się na precyzyjne określenie finalnego projektu obiektu.
#4 PODPISANIE UMOWY
Po analizie miejsca i przedstawieniu możliwości technicznych, zaproponujemy Ci finalne projekty i możliwości wdrożeń, skrojone na miarę miejsca, które chcesz stworzyć. Po wyborze finalnego kształtu inwestycji zapoznamy Cię ze wszelkimi niezbędnymi formalnościami. Ostatni krok na tym etapie współpracy to podpisanie umowy. Teraz jesteśmy gotowi do budowania FlyParku.
#5 BUDOWA PARKU
Na tym etapie przystępujemy do realizacji zaakceptowanego przez Ciebie projektu. Jeśli wybrane miejsce spełnia wymagane przepisy budowlane i przeciwpożarowe – przystępujemy do akcji! W zależności od projektu, realizacja budowy FlyParku trwa zazwyczaj od 3 do 6 miesięcy. O szczegółowej estymacji zostaniesz poinformowany już na etapie wyboru projektu.
#6 ODDANIE PROJEKTU
Gotowe – wybudowany FlyPark jest gotowy do odbioru! Na tym etapie każdy ze stworzonych przez nas obiektów przechodzi szczegółową kontrolę, a Ty jako inwestor przy oddawaniu projektu otrzymujesz od nas certyfikat jakości i bezpieczeństwa oraz szczegółowy raport z przekazania obiektu.
#7 WSPÓŁPRACA DŁUGOFALOWA
Po oficjalnym otwarciu FlyParku zapewniamy naszym partnerom dalszą, długofalową współpracę. Oferujemy wsparcie marketingowe, biznesowe oraz realizację wszelkich kwestii związanych ze wsparciem rozwoju Twojego biznesu na podstawie zawiązanej umowy.

Potrzebujesz więcej informacji?
Czekamy na pytania!

573 533 509

franczyza@fly-park.eu

Emil Dudzik

CEO FlyPark

Skontaktujemy się z Tobą!

Wymagane zgody

Kontakt w celach marketingowych