FAQ

Najczęściej zadawane pytania

#1 Jak powstał pomysł na stworzenie FlyParków?
Długo zastanawialiśmy się nad tym, jak połączyć biznes z dobrą zabawą oraz jak zostać producentem uśmiechu na twarzach milionów osób. 🙂 Różnorodne strefy zabaw oraz rozwiązania, które wykreowaliśmy, sprawiły, że FlyPark okazał się najlepszą decyzją. Obiekty wyróżniają się nowoczesnością, innowacyjnością i niecodziennymi atrakcjami, dzięki czemu FlyParki stały się doskonałą przestrzenią do latania.

Sukces sieci FlyParków na przestrzeni ponad kilkuletniej działalności pokazuje zapotrzebowanie
na usługi związane z dostarczaniem rozrywki. To coraz bardziej popularny sposób na spędzanie
wolnego czasu, dlatego postanowiliśmy kontynuować misję łączenia biznesu i rozrywki.

#2 Gdzie otworzyć FlyPark?

Tego typu obiekty mogą powstawać w wielu lokalizacjach. Najlepszym wyborem są miejsca ulokowane w okolicy centrum miast o dużym natężeniu ruchu, np. galerie handlowe. Wiele parków trampolin w Polsce znajduje się jednak na terenach przemysłowych i radzą sobie równie doskonale.

Najważniejsze aspekty przy wyborze lokalizacji:

  • powierzchnia hali od 300 m2 do 4000 m2
  • wysokość minimum 5 m do pierwszej konstrukcji dachu
  • możliwość podpięcia do kanalizacji
  • hala ogrzewana, ocieplona, wentylowana
  • hala z przeznaczeniem lub możliwością zmiany sposobu użytkowania pod usługi/rekreację
  • dostępność dużej ilości miejsc parkingowych
#3 Jak wygląda proces projektowania FlyParku?
Projektowanie to bardzo skomplikowany i wieloetapowy proces. Prace rozpoczynamy od wyboru odpowiednich atrakcji oraz ich rozmieszczenia. Kluczowym etapem pozwalającym na uniknięcie błędów podczas produkcji oraz montażu jest wykonanie profesjonalnych wizualizacji.

Wizualizacja 3D pozwala w maksymalny sposób zobrazować całościowy wygląd i funkcjonalność atrakcji osadzonych w przestrzeni. Ich produkcja to czas, w którym zwracamy bardzo dużą uwagę na doprecyzowanie kolejnych działań i szczegółów, dzięki czemu możemy wspólnie, bez ryzyka stworzyć unikatowe miejsce.

#4 Jak długo trwa budowa FlyParku?
Jeśli wybrane przez Ciebie miejsce spełnia wymagane przepisy budowlane i przeciwpożarowe, a weryfikacja wykorzystania potencjału obiektu na podstawie wizualizacji 3D przebiegła pomyślnie – przystępujemy do akcji! W zależności od planu atrakcji i możliwości wybranego obiektu realizacja budowy FlyParku trwa zazwyczaj od 3 do 6 miesięcy. O szczegółowej estymacji zostaniesz poinformowany już na etapie wyboru projektu.
#5 Jak wyglądają kwestie bezpieczeństwa w obiektach?
Stawiamy na bezpieczeństwo naszych klientów. Wszystkie atrakcje przechodzą rygorystyczne kontrole techniczne, dzięki czemu jesteśmy pewni, że nasze konstrukcje są w pełni bezpieczne i zgodne z normami. Na etapie oddawania projektu każdy ze stworzonych przez nas obiektów przechodzi szczegółową kontrolę, a Ty jako inwestor otrzymujesz od nas certyfikat jakości i bezpieczeństwa oraz szczegółowy raport z przekazania FlyParku.
#6 Czy realizujecie inne inwestycje niż park trampolin?
Razem z nami stworzysz nie tylko park trampolin, ale również centrum zabaw i rozrywki. Możesz skorzystać z wielu atrakcji, począwszy od ścianki wspinaczkowej, strefy dla dzieci – dmuchańców, nowoczesną salę zabaw rodem z krainy głębin, aż po tor gokartowy.

Potrzebujesz więcej informacji?
Czekamy na pytania!

573 533 509

franczyza@fly-park.eu

Emil Dudzik

CEO FlyPark

Skontaktujemy się z Tobą!

Wymagane zgody

Kontakt w celach marketingowych